SANALBASIN
Boş ZEKAMDER Üyeleri İstanbul Belediyelerinde Meclis Üyeliklerine talip oldular.
Boş İstanbul/Bahçeşehir’de bir Eğitim Öncüsü; Fen Bilimleri Kurs Merkezi. Boş Özel Afşin Final Okullarında Devlet Destekli Kampanya başlatıldı. Boş Muhtar Adayı Nuh Yıldız; “Yeşilevler unutulmasın” Boş PİE Aksesuar Afşin’de yenilenen yüzüyle Mağaza formatında hizmet vermeye başladı.
Boş Şehrin en lezzetli Kol Böreği,Simit ve Poğaçaları bu adreste! Boş İşler Kitabevi Afşin Şubesinden Afşinli öğrencilere destek! Boş Ali Bal; “Hem Merkezi hem de kırsalı bilen birisi olarak Adayım” Boş Mavi Kapak Toplayan Öğrenciler Engelliler gününde Tekerlekli Sandalye aldılar. Boş Afşinli Muhtar Adayı Öğrencileri sevindirmeye devam ediyor.
Boş şehr-i emin Boş TATLIDER Başkan Adayı Emirhan Öksüz, istişare toplantısı düzenledi. Boş Afşinli genç hemşehrimiz CHP Parti Meclisine Aday oldu. Boş Hollanda’lı Hayırseverlerden Afşin’e 160 adet Akülü Araba! Boş Afşin’de Hindi satışları başladı. Boş Hey gidi günler hey! Boş Mezar yaptırmak ve mezar taşlarına yazı yazdırmanın hükmü!.. Boş Çölbey Dağlı; “Mahallemizin sorunlarının takipçisi olacağız” Boş Afşin’de Pınarönü Camii ve Minaresi işte böyle yıkıldı. Boş Hacı Ömer Kalender, MHP’den Afşin Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Lütfen bekleyin değiştirdiğiniz ekran formatına göre
sayfamız güncelleniyor

Sayfa yükleniyor lütfen
bekleyiniz