SANALBASIN
Boş Meryem Başaran; “Deprem Bölgelerinde Sağlam Zeminli yaşam alanları önemli”
Boş Kahramanmaraşlıların buluşmasını İstanbul yağmurları da engelleyemedi. Boş Topaktaş; “Efsusturan için Sosyal Sorumluluk projeleri üreteceğiz” Boş Kahramanmaraş Dondurma ve Yöresel Ürünler Festivali Büğet Derneği ev sahipliğinde devam etti. Boş 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü
Boş Muhtar Adayı Gökkaya, “Ziyaretlerimiz aralıksız sürüyor” Boş Küçükçekmece’de Kahramanmaraş Dondurma ve Yöresel Ürünler Festivali başladı. Boş İlçe Müftüsü Mehmet Yürek, Mevlid-i Nebi Haftası Canlı Yayınına konuk oldu. Boş Dr.Mehmet Boz; “Amacımız Dünyanın en büyük problemini durdurmak” Boş Gel “ey sevgili!.. en sevgili!..”
Boş Afşin’de Mevlid Kandili Coşkusu. Boş İhracat Hedefli  Kapı Fabrikası Afşin’de Cumhuriyetin 100. Yılında açılacak. Boş KSÜ Senatosu tarafından alınan yeni karar açıklandı. Boş Muhtar Adayı Mehmet Köş, Muhtar olmadan Mahalleye hizmete başladı. Boş Muhtar Adayı Gönen; “Dostlar Pazarda görsün diye Aday olmadık” Boş Afşin Polisi Huzur Uygulamalarına devam ediyor. Boş Bir “gül” cemresi bekliyoruz. Boş ‘Çözüm Bakanlığı’na Miniklerden Büyük İlgi. Boş Başkan Mahçiçek, Afşin,Göksun,Andırın Teşkilatlarını ağırladı. Boş Yeşilyurt’lu Bayanlar, Belediye Başkanından Tandır ve Hamur Yoğurma makinesi istiyor.

Lütfen bekleyin değiştirdiğiniz ekran formatına göre
sayfamız güncelleniyor

Sayfa yükleniyor lütfen
bekleyiniz