Sanal Basın Gizlilik Politkası & Gizlilik Sözleşmesi

Sanal Basın Haber Uygulaması’nın (kısaca Sanal Basın olarak anılacaktır) tüm hakları ProDESTEK Bilişim ve Tanıtım Hiz. Ltd. Şti’ne aittir.

Sanal Basın’ın kullanıcıların kişisel bilgilerini tutmaktaki amacı kullanıcıların takip ettikleri gazete ve haber sitelerini, yazarları, gazete birinci sayfalarını özelleştirebilmelerini sağlamak içindir. Bunu sağlamak için kullanıcılarının gmail hesap bilgileri üzerinden ad, soyad, eposta ve profil fotoğrafı bilgisini alarak kendi sunucularına kullanıcıların favori bilgileri ile kayıt etmektedir.

Telefondaki hesap bilgilerine erişim yetki talebimiz kullanıcının Sanal Basın’ı hangi hesap üzerinden kullanmak istediğinin seçilebilmesini sağlamak içindir.

Sanal Basın, işbu Gizlilik Politikası’nda tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir üçüncü kişi veya kurumalara açıklamayacaktır.

Sanal Basın uygulaması bildirim gönderebilmek için OneSignal servisini kullanmaktadır. Bu servis bildirim hizmetinin sağlanabilmesi için kullanıcılarımızın aygıt, platform, oturum tarih bilgilerini takip etmektedir.

Sanal Basın, kişisel bilgileri gizli tutmaya azami özeni göstermeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilgilerin tamamen veya herhangi bir kısmının yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişilere açıklanmasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.