SANALBASIN
Boş Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven SÜRMANŞET Programına konuk oldu.
Boş Afşinli Sporcular Yalova’dan Türkiye Şampiyonluğu ile döndüler. Boş Harun Gökşen; “Daha iyiye,daha güzele,hep birlikte” Boş Eğitim-İş Afşin Temsilciliğinde Bayrak değişimi! Boş Ali Topaktaş; “Mahallemiz için hizmeti seçin”
Boş Afşin’de Özdemir Oto Yıkama ve Gold Halı Yıkama hizmet vermeye başladı. Boş Afşinli Kore Gazisi Arif Ardıç, son yolculuğuna uğurlandı. Boş Afşin’e ataması yapılan Doktorların isimleri belli oldu. Boş İlim Yayma Cemiyetinden Afşin’de Ücretsiz YKS Kampı. Boş Kitap deyince gözlerin içi gülen öğrenciler!
Boş Başkan Güngör: “31 Mart’ta Cumhur İttifakına En Yüksek Desteği Vereceğiz” Boş Erbakan hocamız ve idealleri Boş DOSTSİAD Yönetim Kurulundan Kahramanmaraş ve İlçelerine ziyaret. Boş Hasan Kır; “Alparslan Mahallesi için çalışacağız” Boş Efsus Royal Otel Ramazan ayında hizmet vermeye başlayacak. Boş Afşin’de Betül Eczanesi için açılış töreni düzenlendi. Boş Türkiye’nin en genç Belediye Başkan Adayı, Afşin’in yönetimine talip oldu. Boş Sebahattin Ünal; “Endişelenme Beyceğiz, Biz varız” Boş Mahmut Karatut; “Biz çalışacağız Beyceğiz Mahallesi kazanacak” Boş  efsane başkan;ergün ertekin’i rahmetle anıyoruz!.. 

Lütfen bekleyin değiştirdiğiniz ekran formatına göre
sayfamız güncelleniyor

Sayfa yükleniyor lütfen
bekleyiniz